Terminátor: Příběh Sáry Connorové

Terminátor: Příběh Sáry Connorové

Terminátor: Příběh Sáry Connorové (Terminator: The Sarah Connor Chronicles)

Terminátor Příběh Sáry Connorové - V budoucnosti dojde k bitvě mezi roboty a lidmi. Lidstvo povede neohrožený John Connor. Roboti proto vyšlou dokonalého androida – Terminátora do minulosti, aby mladého Johna zabil.

Píše se rok 1999. Patnáctiletý John má výjimečné schopnosti a je předurčen k tomu, aby jednou zachránil svět. Žije se svou matkou Sárou jako štvaná zvěř. Neustále jsou připraveni k útěku, jakmile zjistí, že je jim v patách Terminátor, robot s lidskou podobou, vyvinutý počítačovým systémem Skynet.

John se seznamuje se spolužačkou Cameron, která o něj projevuje velký zájem. Cameron zachrání Johna před jistou smrtí a ukáže se tak, že je také Terminátorka. Jejím úkolem je ale Johna chránit.

Sára, John i Cameron jsou nuceni neustále utíkat, na každém kroku je pronásleduje Terminátor. Rozhodnou se, že už utíkat nechtějí, přenesou se strojem času do budoucnosti a bojují s terminátorem i celým Skynetem.

Nerovný souboj mezi člověkem a roboty je hlavním tématem nového seriálu Terminátor: Příběh Sáry Connorové, který od prvního červencového týdne vysílá Televize Prima. Seriál volně navazuje na osudy Sáry Connorové (jedné z hlavních hrdinek filmu Terminátor 2: Den zúčtování), která ochraňuje svého syna Johna před Terminátorem.


Odkazy
 
 
Zajímavé odkazy
 

Scenebox.info - scene releases links

 
 

 
© 2008-2009 U nás najdete Seriály online, Seriály ke shlédnutí zdarma, Seriály online ke shlédnutí a Filmy online ke stažení zdarma.
TOPlist