Dva a půl chlapa

Seriál Dva a půl chlapa

Dva a půl chlapaCharlie Sheen a Jon Cryer jsou hlavními představiteli nového komediálního seriálu Dva a půl chlapa. Obsazeni byli do rolí bratrů Harperových, kteří jsou odlišní jako den a noc.

Seriál pojednává o mužích, ženách, sexu, randění, rozvodu, mateřství, rodičovství, vztahy mezi sourozenci a rodiči, penězích, ale hlavně - o lásce. Jinými slovy, Dva a půl chlapa je další z rodiny komedií ze života. Lépe řečeno: v tomto případě se jedná o životy dvou bratrů, syna (synovce) jednoho z nich a množství žen, které úvodní mužskou dvojici obklopují...

Zaběhlý stereotyp finančně zabezpečeného starého mládence Charlieho Harpera (Sheen), novodobého Casanovy, jenž vlastní dům na pláži v Malibu, sviští si to v Jaguáru a ženy mu doslova padají k nohám, dozná změn v okamžiku, kdy jej navštíví bratr Alan (Cryer), který se právě rozvádí, a jeho desetiletý syn Jake (Jones). Právě tito dva se jednoho dne rozhodnou, že se k Charliemu přestěhují, že budou nějakou dobu žít pod střechou jeho honosného sídla.

Věci se nadále zkomplikují, když se „vyrojí" další aktéři: Charlieho a Alanova narcistická, citově apatická matka Evelyn (Taylor), Alanova neurotická ex-manželka Judith (Hinkle), Charlieho dominantní správcová Berta (Ferrell) a Rose (Lynskey), neuvěřitelně manipulativní a značně ztřeštěná sousedka, jež s Charliem prožila krátký románek a od té doby je jím přímo posedlá. Je rozhodnutá zůstat v jeho životě za každou cenu...

Ač jsou vztahy Charlieho a Alana mnohdy napjaté, jedno mají bratři společné: oba milují Jakea a chtějí pro něj jen to nejlepší. Také proto se rozhodnou, že jako rodina budou fungovat. Nikdo není dokonalý - ale oni dva se vynasnaží, aby byli co možná nejlepší...

Dva a půl chlapa je seriál, na němž se podíleli Chuck Lorre (Dharma & Greg, Cybill, Grace Under Fire) a Lee Aronsohn (Cybill, Grace Under Fire, Murphy Brown).

Výkonnými producenty série jsou Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eric Tannenbaum (Run of the House), Kim Tannenbaum (Run of the House), Mark Burg (John Q, The Sandlot) and Oren Koules ( Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda).

DVA A PŮL CHLAPA (Two and a Half Men)


Odkazy
 
 
Zajímavé odkazy
 

Scenebox.info - scene releases links

 
 

 
© 2008-2009 U nás najdete Seriály online, Seriály ke shlédnutí zdarma, Seriály online ke shlédnutí a Filmy online ke stažení zdarma.
TOPlist