Digimon Tamers

Seriál Digimon Tamers

Digimon Tamers

Digimon Tamers (Dejimon Teimāzu?), aka “Digimon: období tři” (2001) je třetí oživená série založená na Digimon povolení. Příběh se koná zpočátku v “skutečném” světě, svět hodně jako my kde Digimon je jen povolení, složený z videoher, collectible karetní hra, a kreslený seriál. Skupina 12-rok-olds (10-olds roku v japonské verzi), Takato, Henry a Rika (fanoušci Digimon karetní hry) se setkají s jejich vlastními Digimon přáteli a začnou bojovat “bio-objevující se” Digimon kdo procházet přes překážku mezi zpravodajskou sítí, syntetizovat bílkoviny a stávat se skutečný. Většina z toho vsadila moderní Tokio oddělení Shinjuku a jediné změny scénář k digitálnímu světu pro krátký čas.

Tón tohoto období má mnoho elementů od spisovatele hlavy Chiaki J. Konaka má jiné práce, obzvláště Serial experimentuje Lain, včetně nemnoho aspektů od Neon Genesis Evangelion. Tak, série měla velmi tmavý tón v přírodě. Hodně více tak než jeho předchůdcové. Trvalé pomluvy existovaly mezi fanoušky to protože celé Fox děti lineup -- kde Digimon primárně byl publikovaný -- šel být rozpuštěn koncem období v USA, editace stala se více laxní, zatímco čas pokračoval. Tyto pověsti ukázaly se pravdivé a přehlídka měla malou editaci. Dokonce rozdělí to odkázaný byli zvažováni controversal v té době zůstal unedited (například, nemnoho polořadovky-nahé scény v biomerging).


Odkazy
 
 
Zajímavé odkazy
 

Scenebox.info - scene releases links

 
 

 
© 2008-2009 U nás najdete Seriály online, Seriály ke shlédnutí zdarma, Seriály online ke shlédnutí a Filmy online ke stažení zdarma.
TOPlist