Věřte nevěřte

Seriál Věřte nevěřte

http://st.blog.cz/s/sonny.blog.cz/obrazky/76690.jpg

Někdy v padesátých nebo šedesátých letech se kdesi v Británii na nějaký čas úplně ztratil televizní signál. O tři roky později se najednou podařilo divákům na úplně jiném místě naladit neznámý program. Poznali v něm vysílání z Británie. Šlo ale o tři roky staré pořady! Pravda nebo lež? Pravdu se dozvíte na konci.

Tento trik s “pravda nebo lež“ znají diváci dodnes hojně reprízovaného pořadu Beyond Belief: Fact or Fiction, který se u nás vysílá jako Věřte, nevěřte. „True or false?“ Takto se poprvé zeptal James Brolin na obrazovkách stanice Fox 25. května 1997. V dalším roce ho nahradil Jonathan Frakes a ten se takto ptal až do roku 2002. Jonathana Frakese znají diváci už ze Star Treku a zahrál si i v seriálu o Supermanovi. Vypravěčem příběhů byl nejprve Don LaFontaine a pak Campbell Lane.

Pro řadu diváků je Věřte, nevěřte kultovním pořadem. I přesto se ale v USA vysílal dost sporadicky. Neobjevoval se na obrazovce pravidelně, spíš nárazově. Mezi jednotlivými epizodami byly někdy týdny a někdy dokonce měsíce. Mezi díly, které vypravoval Don LaFontaine a Campbell Lane byla dokonce roční přestávka. Spousta lidí si proto už myslela, že se pořad zrušil. Tak tomu nebylo, k zrušení došlo v roce 2002 kvůli klesající sledovanosti.


Odkazy
 
 
Zajímavé odkazy
 

Scenebox.info - scene releases links

 
 

 
© 2008-2009 U nás najdete Seriály online, Seriály ke shlédnutí zdarma, Seriály online ke shlédnutí a Filmy online ke stažení zdarma.
TOPlist