Čarodějky

Seriál Čarodějky

Čarodějky

V polovině 16. století žila žena jménem Charlote Waren. Když se dozvěděla, že čeká mocné dítě s čarodějnými schopnostmi, začali se o dítě zajímat démoni, ale protože přišli tři ženy, které jí pomohly dítě porodit, tak bylo dítě v pořádku a nic se mu nestalo.

Charlotě se narodila holčička, které dala jméno Melinda. Melindou všechna magie začala, založila si totiž knihu do které si psala všechna kouzla která znala. Nazvala ji kniha stínů. Melinda se zamilovala do obyčejného muže a porodila mu holčičku Pruedence, on jí ale zradil a řekl lidem, že je Melinda čarodějka a tu pak upálili na hranici. Před svou smrtí Melinda řekla "jednou budou existovat tři čarodějky-obrovská síla dobra, která bude známá jako moc tří".
Uprostřed 19.století se do San Franciska přistěhovaly sestřenice, do domu pod kterým byl ukryt nexus. Jedna ze sestřenic Piper Baxter se provdala za Gordona Johnsna, měla s ním dceru jménem Penelope. Penelope měla schopnost telekineze. Kolem roku 1950 se zamilovala do Jacka Halliwella a ten ji přivedl na cestu "hipies". Tady se poprvé objevuje světlonoš Leo Wyatt.

Jednoho dne však Jacka zabil démon a Penelope zjistila, že je těhotná. Porodila holčičku a dala jí jméno Patricia. Patty ovládala moc zmrazování, telekineze a vidění do budoucnosti. Zamilovala se do muže jménem Viktor Benett, kterému porodila tři dcery: Prudence-1971,Piper-1973 a Phoebe-1975. Viktor však nesouhlasil s tím, aby jeho dcery vyrůstali jako čarodějky a tak od nich odešel. Pak se Patty zamilovala do Sama Wildra-jejího světlonoše a porodila mu dceru, ale protože čarodějka a světlonoš spolu nemohli nic mít, dali dítě na adopci.

Patty zabil vodní démon a dívky vyrůstali s babičkou. Již dospělé sestry neměli vůbec ponětí, že jsou čarodějky. Babička děvčat věděla, že jejich moc závisí na tom jak se mají rády, ale protože se v té době rády neměly, rozhodla se Penny, že namíchá lektvar, aby svoji moc ztratily navždy. Ale poc estě dolů ze schodů babička dostala mrtvici a umřela. Proto se Piper, Prue a Phoebe vrací do domu, aby se dohodli co dál. Na půdě nejmladší Phoebe objeví knihu stínů a řekne zaklínadlo moci tří. Ze sester se rázem stanou čarodějky s aktivní mocí. Prue-telekineze a astrální projekce, Piper-zmrazování a nejmladší Phoebe-vidění do budoucnosti a později levitace a empatie. Sestry byli velice mocné a skoro nepřemožitelné.

Skoro,protože ve 3.sérii Prue zabíjí démon Shax. Zdá se,že moc tří skončila. Ale objevila se zde Paige, nejmladší nevlastní sestra, dcera Patty a světlonoše. Sama moc tří se opět obnovuje a čarodějky bojují s nadpřirozeným zlem a se svými životními problémy.


Odkazy
 
 
Zajímavé odkazy
 

Scenebox.info - scene releases links

 
 

 
© 2008-2009 U nás najdete Seriály online, Seriály ke shlédnutí zdarma, Seriály online ke shlédnutí a Filmy online ke stažení zdarma.
TOPlist