Scooby Doo

Seriál Scooby Doo

http://img.osobnosti.cz/film/scooby-doo/scooby-doo.jpg


Parta odvážných kamarádů, kteří vyšetřují nejrůznější strašidelné záhady, se vrací v dalších příbězích i se svým miláčkem, strašpytlem Scooby Doo. Parta kamarádů a jejich čtyřnohý miláček Scooby cestují na nejrůznější místa, občas i napříč časem. Jejich zvědavost se jim ne vždy vyplácí a proto musí často bojovat s příšerami.

Nová dobrodružství Scoobyho Doo a jeho přátel party Mystery Inc. vás zavedou na nová místa, dke budete zažívat nová dobrodružsví těchto hrdinů, kteří se nebojí nových světů a poznání.

Scooby Doo a jeho parta jsou opět na cestě, aby vyřešili čtyři mrazivé záhady.

První překvapivé odhalení přichází, když jejich zrak ulpí na příteli, kterému tolik věřili, ale dříve než může Scooby Doo vyslovit “Riva Ras Regas”, ukradne maskovaný kouzelník show a stane se fantomem popového koncertu!

Scooby Doo se už nemůže dočkat jízdy na kolečkaových bruslích v parku pro nejvíce vzrušující extrémní sporty světa … až se nakonec všechno sesype a on získá zkušenost, na kterou by nejraději ze všeho úplně zapomněl.

Pak Záhady s.r.o. letí do Afriky na video safari, jen aby se dozvěděli, že jsou ve skutečnosti - no tohle! - démoni džungle, kteří mění podobu!


Odkazy
 
 
Zajímavé odkazy
 

Scenebox.info - scene releases links

 
 

 
© 2008-2009 U nás najdete Seriály online, Seriály ke shlédnutí zdarma, Seriály online ke shlédnutí a Filmy online ke stažení zdarma.
TOPlist